Whatsapp
Sedef Yangın; yangın söndürme cihazları ve diğer yangın söndürme sistemleriyle ilgili diğer çalışmalarını değerli müşterilerine 32 yılı aşkın bir süredir sunmaktadır. 2014 yılında yenilenen dolum tesisinde sunmuş olduğu hizmeti 1 adım daha ileriye taşımış olan Sedef Yangın, konusunda deneyimli ve eğitimli çalışanlarıyla, gün geçtikçe hızla büyümekte; profesyonel, tecrübeli, dinamik mühendislerin teknik desteği ile uluslararası ve yerel standartlara uygun, teknolojik, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Yangından korunma sistemleri ile geleceğinizi güven altına almak, insan hayatını ve yatırımlarını korumayı amaçlayan mühendislik ve hizmet firmasıdır.

Hakkımızda

        32 yılı aşkın bir süredir TSE standartlarına uygun olarak sektöre sunduğu itinalı hizmet anlayışı ile fark yaratan ‘Sedef Yangın Söndürme Cihazları’ müşterilerine sunduğu satış, bakım, montaj ve uyguladığı eğitimler ile yangın sektöründe kalite ve güven denildiğinde ilk akla gelen firma olmuştur. 
Müşteri ve çalışanlarına artı değer sağlayan, sunduğu ürün ve hizmet yelpazesiyle geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğun bilincinde olup etik değerlerden ödün vermeden beklentileri aşarak hizmet vermektedir. 
Sedef Yangın olarak; uzman kadrosu ve deneyimiyle insanları yangına müdahale konusunda bilgilendirip, ulusal bilinçlenmenin gelişmesine katkıda bulunmak vazgeçilmez ilkemizdir. 

 

Vizyonumuz

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak güncel ve gelişen teknolojilerle uyumlu, nitelikli ve maliyet etkin ürün ve sistemler tasarlamak, geliştirmek, üretmek ve her koşulda devamlılığını sağlamak yönünde öncü olmaktır.

Uzmanlaştığımız alanlarda kusursuz ve güvenilir yaşam ortağı olmak ve genç bir kadro olmanın getirdiği dinamizm ile teknolojinin en son noktasını yakalamak, ülkemize bilgi ve teknolojinin nimetlerini sunmak daima hedefimiz oldu.

Yangın korunum sistemleri konusunda dünyanın önde gelen üretici firmalarının iş birliği ve kendi üretim olanaklarımızı birleştiren bir anlayış icinde, global düzeyde yaşam alanlarının ve sanayi tesislerinin yangın risklerini en aza indirmek amacıyla, uygulamalarımızda, teknik hizmetlerde ve ticari faaliyetlerimizde bizim açımızdan en önemli unsur olan uzman mühendislik kadrosu ve kaliteli personel ile çalışmaktan asla vazgeçmedik.

Modern yönetim ve üretim anlayışının gereği olan AR-GE çalışmalarımız sayesinde daha iyi hizmet, daha kaliteli ve çeşitli ürünlere imzamızı atmak, aydınlık bir geleceğe yol almasını gönülden dilediğimiz bir ülkemizde, Yangın Güvenliği bilincini gelişmiş ülkeler seviyesine yükseltmek ana hedefimizdir. Bu yolda ülkemizin hammadde, işgücü ve bilgi birikiminden faydalanarak bunları proje ve imalatlarımıza yansıtıp ülke kalkınmasına faydalı olmak vazgeçilmez yöntemimizdir. 

 

Misyonumuz

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak güncel ve gelişen teknolojilerle uyumlu, nitelikli ve maliyet etkin ürün ve sistemler tasarlamak, geliştirmek, üretmek ve her koşulda devamlılığını sağlamak yönünde öncü olmaktır.

 

Sedef Yangın Söndürme Cihazları ve Güvenlik SistemleriYangına Karşı Sedefin Gücünü Hissedin... TÜM ÜRÜNLERİMİZ

Copyright © 2014-2018. Tüm Hakları Saklıdır. www.sedefyangin.com.tr

bursa yangın söndürme cihazı, yangın söndürme cihazları, yangın tüpü, yangın söndürme tüpü, yangın dolapları, yangın tesisatı, yangın su hattı, yangın söndürme sistemleri, proje, montaj, satış, yangın tüpü dolumu, yangın söndürme tüpü dolumu,

SEDEF YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ

ADRES : Yiğitler Mah. Büyük Oto Ticaret Merkezi 102. Sok. No:28-30
YILDIRIM / BURSA

Telefon : +90 (224) 341 23 23
Telefon : +90 (224) 443 15 80
GSM     : +90 (546) 641 16 00
GSM     : +90 (546) 641 16 01
E-posta : info@sedefyangin.com.tr

Online İletişim Formunu kullanarak da hızlı bir şekilde bize ulaşabilirsiniz...


Online İletişim Formu
guvenlik

SEDEF YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI:  Firmamız en kısa süre içerisinde mesajınıza geri dönüş yapacaktır.