Whatsapp

Mikro Panel İçi Söndürme Sistemleri adından da anlaşılabileceği gibi genellikle küçük paneller, elektrik panoları ve benzeri küçük hacimlerde kullanılırlar.

Sistem Kullanım Alanları;

İçinde söndürücü madde bulunan yangın söndürücü gövdesiyle algılama hortumundan oluşan çok basit  bir sistemdir. Elektrik Dağıtım Panoları,Kompanzasyon Üniteleri,Araç ve İş Makinaları Motor Kabinleri,Cnc Tezgahları,Rüzgar Jeneratörleri,Banka Atm ve Para Taşıma Araçları,Bilgisayar Sistemleri,Ups Üniteleri,Server Kabinleri,Laboratuvar Çeker Ocakları,Gemi Makine Daireleri,Enerji Dağıtım Panoları,Jeneratör,Kompresör ve Klima Üniteleri,Mutfak Davlumbazı Altı,Filtre İçi ve Bacaları,Gsm Operatörleri Link İstasyonları,Telekom Santralleri,Haberleşme Tesisleri,Kablo Galerileri,Kablo Tavaları,Müze Teşhir Reyonları,Arşivler,Ambalaj ve Baskı Sanayi,Asansör Makine Daireleri, Asma Tavan İçi veya 30 cm.den küçük yükseltilmiş döşemelerin bulunduğu alanlara profesyonel kadromuzla kurulumu yapılmaktadır.

Algılama hortumu, en uç noktasına kadar azot gazı ile basınçlandırılmış olup, alevi algıladığı noktadan patlar ve nozul görevi görerek yangın söndürücü gövdesi içinde bulunan söndürme maddesini yangının başladığı alana boşaltır. Çok küçük bir alevden erken algılama yaparak devreye girmesi sebebiyle yangının vermiş olduğu hasar seviyesini minimuma indirmektedir.

 

ÜRÜN FOTOĞRAFLARI
  • Mikro Panel İçi Söndürme Sistemleri

Copyright © 2014-2018. Tüm Hakları Saklıdır. www.sedefyangin.com.tr

bursa yangın söndürme cihazı, yangın söndürme cihazları, yangın tüpü, yangın söndürme tüpü, yangın dolapları, yangın tesisatı, yangın su hattı, yangın söndürme sistemleri, proje, montaj, satış, yangın tüpü dolumu, yangın söndürme tüpü dolumu,

SEDEF YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ

ADRES : Yiğitler Mah. Büyük Oto Ticaret Merkezi 102. Sok. No:28-30
YILDIRIM / BURSA

Telefon : +90 (224) 341 23 23
Telefon : +90 (224) 443 15 80
GSM     : +90 (546) 641 16 00
GSM     : +90 (546) 641 16 01
E-posta : info@sedefyangin.com.tr

Online İletişim Formunu kullanarak da hızlı bir şekilde bize ulaşabilirsiniz...


Online İletişim Formu
guvenlik

SEDEF YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI:  Firmamız en kısa süre içerisinde mesajınıza geri dönüş yapacaktır.